* MAPY ŚCIENNE

Zawsze aktualna kartografia stworzoną w oparciu o ścisłą współpracę z urzędami.

NASZE ATUTY

Wysoką jakość, wierne odwzorowanie, przejrzystość i czytelność planu gwarantują wysoko wykwalifikowani pracownicy w oparciu o wykorzystanie najnowszych technologii.

  • Specjaliści w dziedzinie grafiki dbają o harmonijność całego projektu. Z drugiej strony wychodzą oni naprzeciw oczekiwaniom poszczególnych klientów, dbając o atrakcyjność każdej zamieszczonej i indywidualnie opracowanej reklamy.
  • Wysoka jakość druku i wykonania, estetyczna i trwała oprawa w laminat lub listwę metalową.
  • Gwarantujemy dystrybucję w nakładach –od 900 do 2400 egzemplarzy, w zależności od wielkości obszaru, prowadzoną przez własny przeszkolony personel, dla zapewnienia dotarcia i widoczności produktu we wszystkich właściwych miejscach.
    Skuteczność oraz zasięg przeprowadzanego kolportażu dokumentowane są za pomocą tzw. list kolportażowych.
  • W 10-letnim okresie działalności na polskim rynku spotkaliśmy się z wieloma wyrazami akceptacji i poparcia naszego przedsięwzięcia oraz dowodami skuteczności działania proponowanej przez nas formy reklamy. Stałe zainteresowanie klientów zapewnia możliwość regularnego wznawiania kolejnych edycji, zazwyczaj w okresach 18-miesięcznych.

GDZIE MOŻNA ZOBACZYĆ NASZE MAPY?

Jesteśmy obecni we wszystkich miejscach o dużym natężeniu ruchu, staramy się dotrzeć do maksymalnie szerokiego grona potencjalnych odbiorców.

Darmowa dystrybucja obejmuje:
Urzędy, instytucje użyteczności publicznej; 
Hotele, restauracje, punkty gastronomiczne;
Szpitale, przychodnie, apteki;
Kancelarie prawne, biura;
Szkoły, uczelnie;
Hurtownie, sklepy detaliczne, punkty usługowe;
Warsztaty samochodowe, korporacje taksówkarskie;
Stacje benzynowe.