* PRACA

W związku z dynamicznym rozwojem firmy w Polsce oraz za granicą poszukujemy osób na terenie Polski chętnych do współpracy w oparciu o umowę agencyjną:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Wymagania:

  • umiejętność pozyskiwania klientów, prowadzenia rozmów handlowych oraz utrzymywania profesjonalnych kontaktów biznesowych,
  • doświadczenie w pracy B2B,
  • gotowość do pracy również poza miejscem zamieszkania,
  • prowadzenie lub gotowość do prowadzenia własnej działalności gospodarczej,
  • prawo jazdy kat. B,
  • własny samochód, telefon i stały dostęp do Internetu.

Obowiązki:

  • sprzedaż powierzchni reklamowych na produktach oferowanych przez Geoplan oraz dalsze rozbudowywanie struktury sprzedaży,
  • nawiązywanie oraz utrzymywanie profesjonalnych kontaktów handlowych z klientami firmy,
  • stała współpraca z działem obsługi klienta,
  • raportowanie wyników do kierownictwa Geoplan,
  • prowadzenie rozmów handlowych.

Oferujemy:

  • współpracę z międzynarodową, dynamiczną firmą o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • samodzielność oraz możliwość wdrażania własnych pomysłów zawodowych,
  • profesjonalne szkolenia, możliwość rozwoju zawodowego i awansu,
  • atrakcyjny system wynagrodzeń prowizyjnych,
  • sprzedaż produktu znanego w całej Europie,
  • pracę w miłej atmosferze,
  • samodzielne kształtowanie czasu pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem na adres e-mail: sekretariat@geoplan.net.pl lub na adres siedziby spółki:

Geoplan Sp. z o.o.

ul. Cieszyńska 434,
43-382 Bielsko-Biała

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY POWIERZCHNI REKLAMOWYCH REGIONALNY KIEROWNIK SPRZEDAŻY

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku handlowym,
  • umiejętność pozyskiwania klientów oraz utrzymywania profesjonalnych kontaktów handlowych,
  • gotowość do podróży,
  • gotowość do prowadzenia własnej działalności gospodarczej,
  • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Obowiązki:

  • dalsze rozbudowywanie struktury sprzedaży,
  • rozwijanie oraz utrzymywanie profesjonalnych kontaktów handlowych z klientami firmy,
  • analiza rynku i konkurencji,
  • rozwijanie działań marketingowych i sprzedażowych firmy,
  • prowadzenie rozmów handlowych

Oferujemy:

  • profesjonalne szkolenia oraz możliwość rozwoju zawodowego,
  • atrakcyjny system wynagrodzeń,

Geoplan Sp. z o.o.,